Duże parasole reklamowe z nadrukiem

parasol reklamowy

Spis treści

Reklama jest najlepsza wtedy kiedy potencjalny odbiorca nie zdaje sobie sprawy z jej działania. I na tej właśnie zasadzie działają reklamy w ogródkach restauracji.

Jak działa reklama ogródkowa?

W każdym letnim ogródku restauracyjnym znajdują się parasole reklamowe z nadrukiem – https://oznakowane.com/oferta/torby-i-podroze/parasole-reklamowe-z-nadrukiem Jest to obiekt, który jest niezbędny dla komfortu klientów. Chroni przed słońcem, ptakami, a także silnym wiatrem. Musi więc znajdować się w każdym ogródku restauracyjnym. Naniesiono na jego reklama jest przez klientów odczytywana mimowolnie.

Reklama znajdująca się na parasolach reklamowych ogródkach w restauracyjnych jest mimowolnym nośnikiem reklamy. Bardzo często, w wielkich miastach, reklama tego typu niesie się sama. Oznacza to, że reklama widoczna jest z daleka. Jeżeli dany turysta poszukuje określonej restauracji bądź kawiarni jest w stanie zobaczyć ją z dużej odległości. I to jest właśnie efekt mimowolnego nośnika reklamy.

Jakie są ceny dużych parasoli reklamowych?

Aby reklama przyniosła zamierzony efekt najpierw trzeba w nią zainwestować. Faktem jest, że reklama nigdy nie jest tania. Jest to jednak wydatek, który można wrzucić sobie w koszty.

W przypadku dużych parasoli reklamowych posiadających nadruki trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem. Cena pojedynczej jednostki wynosi tutaj około 5000 zł. Nie jest to więc niska cena. Warto jednak pamiętać o tym, że jest to jednorazowy wydatek. Czasami lepiej jest zainwestować większą gotówkę w reklamę, która później przyniesie oczekiwane rezultaty.

Co przyciąga klientów do parasoli reklamowych?

Parasola reklamowe widoczne są przede wszystkim podczas eventów czy imprez plenerowych. Produkt ten jest to bardzo stabilny, ponieważ posiada aluminiową konstrukcję pozbawioną luźnych plastikowych elementów. Dzięki niemu zwiększa się zasięg marketingowy. Za jego pośrednictwem buduje się świadomość marki. Przede wszystkim jednak pełni od funkcję użytkową. Dzięki niemu klient ma zapewnione lepsze warunki w ogródkach restauracyjnych. Jest on chroniony przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

To na co warto zwrócić uwagę to przede wszystkim konstrukcja danego parasola. Powinna ona być wykonana w taki sposób, aby była stabilna. Parasol powinien wytrzymać siłę wiatru do 30 km/h. Góra parasola powinna być wykonana w taki sposób, aby przyciągała wzrok potencjalnego klienta. Tylko w ten sposób będzie ona mimowolnym nośnikiem reklamy.

Jak się okazuje inwestycja w parasole reklamowe z nadrukiem jest świetnym i trwałym sposobem na reklamę swojej działalności gastronomicznej lub hotelarskiej.

Parasol TORINO oparty na aluminiowej konstrukcji pozbawionej luźnych plastikowych elementów. Bardzo wysokiej klasy produkt reklamowy do zwiększenia zasięgu marketingowego.

Parasole reklamowe posiadają wiele potrzebnych funkcji: reklamowe i użytkowe. Nadrukowana metodą sublimacji grafika reklamowa spełnia funkcje marketingowe, pozwala budować świadomość marki. Jeżeli chodzi o potrzeby użytkowe, chroni przed słońcem i deszczem. Konstrukcja aluminiowa zapewnia użytkowanie parasola przy sile wiatru do 30 km/h. Parasole TORINO idealnie nadają się do wykorzystania w branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Powiązane artykuły