Nie siedź w domu

Sondaż publiczny

Czy podejmujesz postanowienia wielkopostne?

Nie siedź w domu

Porozmawiajmy o biznesie

Mikołów • Kobiece Skrzydła

ilustracja

towarzyszenie tworzone przez kobiety dla kobiet, które pragną się rozwijać na różnych płaszczyznach, również tych związanych z prowadzeniem własnego przedsięwzięcia –tak deklarują swoją działalność Kobiece Skrzydła, organizatorki uskrzydlającego spotkania networkingowego, które odbędzie się w sobotę (17 lutego) w MBP w Mikołowie.

 Kobieta rekinem świata biznesu
Człowiek, który wie czego chce, jest na wagę złota. Dzisiaj wielu chciałoby założyć „swój własny biznes” i zabezpieczyć emerytalną przyszłość. Często jednak rynek z dość wymagającym klientem i jeszcze bardziej wymagającą konkurencją potrafi skutecznie to utrudnić.
Brak zainteresowania produktem wydłuża się i zmienia w brak zysku. Rośnie frustracja, niechęć,
a motywacja spada w zawrotnym tempie. Co zrobić, żeby interes naszego życia nie skończył się porażką? Jak zabezpieczyć swój biznes i rozszerzyć zakres działań i znajomości? Na wiele pytań nurtujących kobiety chcących postawić pierwsze kroki w biznesie odpowiedzą eksperci z Kobiecych Skrzydeł oraz zaproszeni przez nich goście.
Spotkania networkingowe mają charakter otwarty – zarówno dla pań i panów. Zajęcia mają na celu integrować osoby prowadzące własną działalność oraz zainteresowanych networkingiem, pasjonatów biznesu, tych którzy chcą rozpocząć swoją przygodę
z rozwojem osobistym i przedsiębiorczością.
Przede wszystkim na spotkaniach uczestnicy wymieniają się swoim doświadczeniem, historią, zakresem działań czy pasją. To także dobre miejsce do poszerzenia kontaktów z branży, uaktualnienia wiedzy o potrzebach rynkowych, zyskania porad i wskazówek od ekspertów.
Ekspert z najwyższej półki
Gościem specjalnym będzie Edyta Kwiatkowska - wice - prezes spółki P&K Partners, która jest również prezesem grupy przedsiębiorców BNI Energia, właścicielką marek Art of Growth, Couple i Car importer oraz redaktorką magazynu „Modny Śląsk”. Na spotkaniu podzieli się swoim doświadczeniem zawodowym: strategiami rozwoju biznesu, wykorzystywaniu w biznesie social mediów, współpracą w strukturach Eurobanku, T-mobile, Groupona i Play’a.
Edyta Kwiatkowska jest pasjonatką sprzedaży, we wszelkich jej odmianach a także osobą silnie zaangażowaną charytatywnie. Przekaże wszystkim zainteresowanym przede wszystkim swoją wiedzę o strategii w biznesie.
Spotkanie odbędzie się 17 lutego o godzinie 15:00 w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Mikołowie. •

Dodaj swój komentarz

Wywiad

ilustracja

Stanisław Dziegieć – Najważniejsza jest rodzina, nawet mała…

Cyklicznie na łamach Echa publikujemy relacje seniorek, seniorów z cyklu "Babciu, Dziadku opowiedz swoim wnuczętom" w myśl idei Papieża Franciszka, który w lipcu 2016 roku, w trakcie ŚDM w Krakowie zaapelował do młodych ludzi, aby odwiedzali swoich dziadków i babcie i poświęcili im swój czas. Nie wystarczy zadzwonić do nich od czasu od czasu pytając zdawkowo o zdrowie i jak leci, aby dowiedzieć się jak ciekawe historie mają do opowiedzenia. Dzisiaj z tego cyklu przedstawiamy rozmowę z Stanisławem Dziegieciem, porucznikiem Wojska Polskiego.

więcej

Stare fotografie

ilustracja

Mąż wyrusza na wojnę

Maria Piekorz (1879-1951), szanowana akuszerka bojszowska z pierwszym mężem Grelą, który jako marynarz poległ na I wojnie światowej.

więcej

Pisaliśmy przed laty

ilustracja

Siedem lat z „Echem”

Zacznę od pewnej refleksji. To była szczęśliwa siódemka. Moje siedem lat pracy w redakcji „Echa” - czas zdobywania szlifów dziennikarskich i nieustających emocji. Dlatego zaproszenie redaktora naczelnego do napisania wspomnień przyjęłam ze wzruszeniem, ale też z niepokojem, czy potrafię odtworzyć z przeszłości coś istotnego...

więcej

Reportaż

ilustracja

Portugalia - tam, gdzie kończyła się Ziemia

13 maja papież Franciszek dokonał w Fatimie kanonizacji pastuszków Franciszka i Hiacynty, którym 100 lat temu objawiła się w tym miejscu Matka Boża. Na beatyfikację czeka siostra Łucja, która zmarła 13. grudnia 2005 w klasztorze w Coimbrze. Ja długi majowy weekend, niezbadanymi wyrokami Opatrzności Bożej, spędziłam na wycieczce w Portugalii. Mało wiedziałam o tym kraju, który jest ponad trzy razy mniejszy pod względem powierzchni i ludności od Polski, ale bardzo podobny jeśli chodzi o tradycje patriotyczne i religijne.

więcej

Naszym tropem

ilustracja

Przeznaczona na deweloperkę?

Co dalej z budynkiem po SP 21?

Zamknięta od trzech lat szkoła przy ulicy Młodzieżowej 7 w Tychach wciąż stoi bezczynnie. Choć w budynku tkwi ogromny potencjał, nikt dotąd nie podjął jakichkolwiek kroków, by go wykorzystać.

więcej

Interwencje

ilustracja

Poniewierka na stare lata

Tychy • Eksmisja do baraków na ul. Świerkowej

więcej

Partnerzy