Nie siedź w domu

Sondaż publiczny

Wybory samorządowe już niebawem. W naszej okolicy najważniejszym samorzowcem jest prezydent Tychów. Obecny – Andrzej Dziuba – pełni tę funkcję już od 18 lat.

Nie siedź w domu

Porozmawiajmy o biznesie

Mikołów • Kobiece Skrzydła

ilustracja

towarzyszenie tworzone przez kobiety dla kobiet, które pragną się rozwijać na różnych płaszczyznach, również tych związanych z prowadzeniem własnego przedsięwzięcia –tak deklarują swoją działalność Kobiece Skrzydła, organizatorki uskrzydlającego spotkania networkingowego, które odbędzie się w sobotę (17 lutego) w MBP w Mikołowie.

 Kobieta rekinem świata biznesu
Człowiek, który wie czego chce, jest na wagę złota. Dzisiaj wielu chciałoby założyć „swój własny biznes” i zabezpieczyć emerytalną przyszłość. Często jednak rynek z dość wymagającym klientem i jeszcze bardziej wymagającą konkurencją potrafi skutecznie to utrudnić.
Brak zainteresowania produktem wydłuża się i zmienia w brak zysku. Rośnie frustracja, niechęć,
a motywacja spada w zawrotnym tempie. Co zrobić, żeby interes naszego życia nie skończył się porażką? Jak zabezpieczyć swój biznes i rozszerzyć zakres działań i znajomości? Na wiele pytań nurtujących kobiety chcących postawić pierwsze kroki w biznesie odpowiedzą eksperci z Kobiecych Skrzydeł oraz zaproszeni przez nich goście.
Spotkania networkingowe mają charakter otwarty – zarówno dla pań i panów. Zajęcia mają na celu integrować osoby prowadzące własną działalność oraz zainteresowanych networkingiem, pasjonatów biznesu, tych którzy chcą rozpocząć swoją przygodę
z rozwojem osobistym i przedsiębiorczością.
Przede wszystkim na spotkaniach uczestnicy wymieniają się swoim doświadczeniem, historią, zakresem działań czy pasją. To także dobre miejsce do poszerzenia kontaktów z branży, uaktualnienia wiedzy o potrzebach rynkowych, zyskania porad i wskazówek od ekspertów.
Ekspert z najwyższej półki
Gościem specjalnym będzie Edyta Kwiatkowska - wice - prezes spółki P&K Partners, która jest również prezesem grupy przedsiębiorców BNI Energia, właścicielką marek Art of Growth, Couple i Car importer oraz redaktorką magazynu „Modny Śląsk”. Na spotkaniu podzieli się swoim doświadczeniem zawodowym: strategiami rozwoju biznesu, wykorzystywaniu w biznesie social mediów, współpracą w strukturach Eurobanku, T-mobile, Groupona i Play’a.
Edyta Kwiatkowska jest pasjonatką sprzedaży, we wszelkich jej odmianach a także osobą silnie zaangażowaną charytatywnie. Przekaże wszystkim zainteresowanym przede wszystkim swoją wiedzę o strategii w biznesie.
Spotkanie odbędzie się 17 lutego o godzinie 15:00 w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Mikołowie. •

Dodaj swój komentarz

Wywiad

ilustracja

Mordowali polskich patriotów

Rozmowa z Damianem Fierlą, tyskim historykiem i wielokrotnym weteranem bitwy wyrskiej.

więcej

Stare fotografie

ilustracja

Mąż wyrusza na wojnę

Maria Piekorz (1879-1951), szanowana akuszerka bojszowska z pierwszym mężem Grelą, który jako marynarz poległ na I wojnie światowej.

więcej

Pisaliśmy przed laty

ilustracja

Siedem lat z „Echem”

Zacznę od pewnej refleksji. To była szczęśliwa siódemka. Moje siedem lat pracy w redakcji „Echa” - czas zdobywania szlifów dziennikarskich i nieustających emocji. Dlatego zaproszenie redaktora naczelnego do napisania wspomnień przyjęłam ze wzruszeniem, ale też z niepokojem, czy potrafię odtworzyć z przeszłości coś istotnego...

więcej

Reportaż

ilustracja

Do Ziemi Świętej z orkiestrą symfoniczną z Bergisch Gladbach

Izrael • Projekt „Razem” niemieckich i izraelskich muzyków

więcej

Naszym tropem

ilustracja

Bieruński geszeft po warszawsku

Nowak – cudotwórca. I nie chodzi wcale o Zbigniewa Nowaka

więcej

Interwencje

ilustracja

Poniewierka na stare lata

Tychy • Eksmisja do baraków na ul. Świerkowej

więcej

Partnerzy