Nie siedź w domu

Sondaż publiczny

Czy jesteś za zakazem sprzedawania żywego karpia?

Nie siedź w domu

Porozmawiajmy o biznesie

Mikołów • Kobiece Skrzydła

ilustracja

towarzyszenie tworzone przez kobiety dla kobiet, które pragną się rozwijać na różnych płaszczyznach, również tych związanych z prowadzeniem własnego przedsięwzięcia –tak deklarują swoją działalność Kobiece Skrzydła, organizatorki uskrzydlającego spotkania networkingowego, które odbędzie się w sobotę (17 lutego) w MBP w Mikołowie.

 Kobieta rekinem świata biznesu
Człowiek, który wie czego chce, jest na wagę złota. Dzisiaj wielu chciałoby założyć „swój własny biznes” i zabezpieczyć emerytalną przyszłość. Często jednak rynek z dość wymagającym klientem i jeszcze bardziej wymagającą konkurencją potrafi skutecznie to utrudnić.
Brak zainteresowania produktem wydłuża się i zmienia w brak zysku. Rośnie frustracja, niechęć,
a motywacja spada w zawrotnym tempie. Co zrobić, żeby interes naszego życia nie skończył się porażką? Jak zabezpieczyć swój biznes i rozszerzyć zakres działań i znajomości? Na wiele pytań nurtujących kobiety chcących postawić pierwsze kroki w biznesie odpowiedzą eksperci z Kobiecych Skrzydeł oraz zaproszeni przez nich goście.
Spotkania networkingowe mają charakter otwarty – zarówno dla pań i panów. Zajęcia mają na celu integrować osoby prowadzące własną działalność oraz zainteresowanych networkingiem, pasjonatów biznesu, tych którzy chcą rozpocząć swoją przygodę
z rozwojem osobistym i przedsiębiorczością.
Przede wszystkim na spotkaniach uczestnicy wymieniają się swoim doświadczeniem, historią, zakresem działań czy pasją. To także dobre miejsce do poszerzenia kontaktów z branży, uaktualnienia wiedzy o potrzebach rynkowych, zyskania porad i wskazówek od ekspertów.
Ekspert z najwyższej półki
Gościem specjalnym będzie Edyta Kwiatkowska - wice - prezes spółki P&K Partners, która jest również prezesem grupy przedsiębiorców BNI Energia, właścicielką marek Art of Growth, Couple i Car importer oraz redaktorką magazynu „Modny Śląsk”. Na spotkaniu podzieli się swoim doświadczeniem zawodowym: strategiami rozwoju biznesu, wykorzystywaniu w biznesie social mediów, współpracą w strukturach Eurobanku, T-mobile, Groupona i Play’a.
Edyta Kwiatkowska jest pasjonatką sprzedaży, we wszelkich jej odmianach a także osobą silnie zaangażowaną charytatywnie. Przekaże wszystkim zainteresowanym przede wszystkim swoją wiedzę o strategii w biznesie.
Spotkanie odbędzie się 17 lutego o godzinie 15:00 w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Mikołowie. •

Dodaj swój komentarz

Wywiad

ilustracja

Co by pedzioł Szekspir po naszymu?

Za kilka dni ukaże się w księgarniach niezwykła książka tyskiego nauczyciela języka angielskiego, Marcina Melona. Ponieważ jednak niedawno udzielał nam on wywiadu, tym razem rozmowa z rysownikiem, który książkę ilustrował.

więcej

Stare fotografie

ilustracja

Mąż wyrusza na wojnę

Maria Piekorz (1879-1951), szanowana akuszerka bojszowska z pierwszym mężem Grelą, który jako marynarz poległ na I wojnie światowej.

więcej

Echo historii

ilustracja

Czy Jan Paweł II mógł być ślązakiem?

To zaskakujące pytanie zadałem sobie pewnego pięknego dnia podczas wycieczki do Wadowic. To miasto, leżące w województwie małopolskim, jest – jak powszechnie wiadomo - miejscem urodzenia Karola Wojtyły czyli późniejszego papieża Jana Pawła II. Niezbyt już powszechnie wiadomo, że jego pradziadek był wyznawcą Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, czyli potocznie luteraninem.

więcej

W naszej kuchni

ilustracja

A to flądra!

„Nawet flądra nie jest bezstronna” - Stanisław Jerzy Lec

więcej

Reportaż

ilustracja

Do Ziemi Świętej z orkiestrą symfoniczną z Bergisch Gladbach

Izrael • Projekt „Razem” niemieckich i izraelskich muzyków

więcej

Naszym tropem

ilustracja

Ograna przez radnych

Rzutem na taśmę, przed wyborami, lędzińska burmistrz próbowała tereny pod centrum sprzedać pod… Lidla

więcej

Partnerzy