W numerze

Powiat
Tychy
Wydanie
Numer 7/2018

Luxtorpeda - w muzyce jest siła

Tychy • Underground Pub

ilustracja

Głośne, rockowe rytmy, niezwykła atmosfera i doskonała zabawa- tak w skrócie można opisać koncert Luxtorpedy, który odbył się w miniony piątek w pubie Underground na osiedlu K. Artyści mieli już okazję występować w Tychach, między innymi w tym właśnie pubie, dlatego też zostali przyjęci z podwójnym entuzjazmem ze strony publiczności.

Koncert Luxtorpedy zgromadził w klubie fanów nie tylko z Tychów, ale również z całego regionu. Przyjechali między innymi fani zespołu z Bielska, Katowic, Pszczyny. Już na długo przed rozpoczęciem
w klubie panowało poruszenie - najwięksi fani czekali na otwarcie bram, żeby znaleźć się jak najbliżej sceny i móc z bliska zobaczyć swoich ulubionych muzyków. Oczekiwaniu towarzyszyły puszczane
z głośników kawałki Luxtorpedy, które wprowadziły wszystkich zebranych w odpowiedni nastrój.
W tłumie uczestników można było dostrzec ludzi w różnym wieku - była zarówno młodzież jak i starsi, a nawet dzieci. Wielu fanów postanowiło okazać szczególną sympatię zespołowi i włożyć koszulki z logo Luxtorpedy. Niektórzy z nich, wzorem piłkarskich kibiców posiadali nawet szaliki z nazwą formacji.

Więcej w papierowym lub e-wydaniu „Echa” z 14 lutego 2018 r.

 

Dodaj swój komentarz

Wywiad

ilustracja

Maszeruje już od 30 lat

Yochanan Fried dla „Echa”

więcej

Stare fotografie

ilustracja

Mąż wyrusza na wojnę

Maria Piekorz (1879-1951), szanowana akuszerka bojszowska z pierwszym mężem Grelą, który jako marynarz poległ na I wojnie światowej.

więcej

Pisaliśmy przed laty

ilustracja

Siedem lat z „Echem”

Zacznę od pewnej refleksji. To była szczęśliwa siódemka. Moje siedem lat pracy w redakcji „Echa” - czas zdobywania szlifów dziennikarskich i nieustających emocji. Dlatego zaproszenie redaktora naczelnego do napisania wspomnień przyjęłam ze wzruszeniem, ale też z niepokojem, czy potrafię odtworzyć z przeszłości coś istotnego...

więcej

Reportaż

ilustracja

W krainie baobabów i spacerujących lwów

Od pięciu lat Gambia, a od dwóch Senegal zniosły obowiązek wizowy dla obywateli Polski. Biura podróży wykorzystały ten fakt i zaczęły organizować egzotyczne wycieczki do dzikiej Afryki, oferując różne atrakcje, m.in. spacer z lwami, na który przymierzałam się w czasie ferii zimowych od trzech lat. W tym roku udało się!

więcej

Naszym tropem

ilustracja

Przeznaczona na deweloperkę?

Co dalej z budynkiem po SP 21?

Zamknięta od trzech lat szkoła przy ulicy Młodzieżowej 7 w Tychach wciąż stoi bezczynnie. Choć w budynku tkwi ogromny potencjał, nikt dotąd nie podjął jakichkolwiek kroków, by go wykorzystać.

więcej

Interwencje

ilustracja

Poniewierka na stare lata

Tychy • Eksmisja do baraków na ul. Świerkowej

więcej

Partnerzy