Sondaż publiczny

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to:

W numerze

Powiat
Tychy
Wydanie
Numer 7/2018

Luxtorpeda - w muzyce jest siła

Tychy • Underground Pub

ilustracja

Głośne, rockowe rytmy, niezwykła atmosfera i doskonała zabawa- tak w skrócie można opisać koncert Luxtorpedy, który odbył się w miniony piątek w pubie Underground na osiedlu K. Artyści mieli już okazję występować w Tychach, między innymi w tym właśnie pubie, dlatego też zostali przyjęci z podwójnym entuzjazmem ze strony publiczności.

Koncert Luxtorpedy zgromadził w klubie fanów nie tylko z Tychów, ale również z całego regionu. Przyjechali między innymi fani zespołu z Bielska, Katowic, Pszczyny. Już na długo przed rozpoczęciem
w klubie panowało poruszenie - najwięksi fani czekali na otwarcie bram, żeby znaleźć się jak najbliżej sceny i móc z bliska zobaczyć swoich ulubionych muzyków. Oczekiwaniu towarzyszyły puszczane
z głośników kawałki Luxtorpedy, które wprowadziły wszystkich zebranych w odpowiedni nastrój.
W tłumie uczestników można było dostrzec ludzi w różnym wieku - była zarówno młodzież jak i starsi, a nawet dzieci. Wielu fanów postanowiło okazać szczególną sympatię zespołowi i włożyć koszulki z logo Luxtorpedy. Niektórzy z nich, wzorem piłkarskich kibiców posiadali nawet szaliki z nazwą formacji.

Więcej w papierowym lub e-wydaniu „Echa” z 14 lutego 2018 r.

 

Dodaj swój komentarz

Wywiad

ilustracja

Policja mnie ukształtowała. W sposób, z którego jestem dumny

Z Janem Słoninką  wójtem  gminy Miedźna  rozmawia Zbigniew Piksa

więcej

Stare fotografie

ilustracja

Mąż wyrusza na wojnę

Maria Piekorz (1879-1951), szanowana akuszerka bojszowska z pierwszym mężem Grelą, który jako marynarz poległ na I wojnie światowej.

więcej

Echo historii

ilustracja

Chrzest, którego nie było

To nie jest historia Polski, tylko mitologia

więcej

W naszej kuchni

ilustracja

Ładne kwiatki – czyli za co kochamy brokuły

Jak przemycić dziecku brokuły na talerzu... Brzmi banalnie? Ci, którzy spotkali się z tym problemem świetnie wiedzą, że sprawa jest dobrym materiałem na traktat filozoficzny, albo chociaż poradnik dla młodych, zdesperowanych rodziców.

więcej

Reportaż

ilustracja

Do Ziemi Świętej z orkiestrą symfoniczną z Bergisch Gladbach

Izrael • Projekt „Razem” niemieckich i izraelskich muzyków

więcej

Naszym tropem

ilustracja

Karwina – nie w Czechach!

Podczas tragedii w karwińskiej kopalni polskie media oraz władze do znudzenia powtarzały, że  to w Czechach. Ani zdając sobie sprawę, że obrażają tym Republikę Czeską, obrażają jej konstytucję – oraz obrażają każdego świadomego swej tożsamości i historii Ślązaka. Bo Karwina nie leży w Czechach!

więcej

Partnerzy