Nie siedź w domu

Sondaż publiczny

Czy takie zdarzenia, jak ostatnia wichura, bardzo ci się dają we znaki?

Wynik głosowania:

75%
0%
25%
 
Tak! Wtedy uświadamiam sobie, jak bardzo uzależnieni jesteśmy od elektryczności
 
Nie, bo jak powiedziała pewna blondynka: sorry, taki mamy klimat
 
Ja tam wiem że była wichura tylko z internetu.

Aktualności

Ponad 50 tysięcy biletów w dobę!

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019

ilustracja
 Podekscytowanie rośnie, 53 734 biletów zamówionych w ciągu 24 godzin 24 godziny po rozpoczęciu fazy przedsprzedaży Visa na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019, już 53 734 biletów zostało zamówionych na stronie FIFA.com/tickets/U20WC, która jest jedyną platformą dla kibiców do nabywania wejściówek. Poza meczem otwarcia i dwoma pozostałymi meczami grupowymi Polaków, najpopularniejsze wśród zamawiających były finał w Łodzi i półfinał rozgrywany 11 czerwca w Lublinie - w tym momencie nie ma już biletów na te spotkania. Pomimo wielkiego zainteresowania i w niektórych przypadkach długiego oczekiwania, aby wejść na stronę, FIFA zachęca wszystkich kibiców do odwiedzania FIFA.com/tickets/U20WC i sprawdzania dostępności biletów na poszczególne mecze. Faza przedsprzedaży Visa zakończy się 5 marca o 12:00 (CET). Natomiast od 7 marca, od 13:00 (CET), kibice będą mieli możliwość aplikowania o bilety na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”. Ten etap potrwa do ostatniego dnia turnieju, czyli do 15 czerwca. Fani będą mieli możliwość “wydruku w domu”, co oznacza, że każdy kto udanie zamówił bilety na stronie FIFA.com/tickets/U20WC otrzyma wejściówki drogą elektroniczną i będzie mógł je wydrukować w formacie A4. Każdy bilet będzie miał specjalny kod, który będzie sprawdzany i zatwierdzany przy wejściu na stadion. Na obiektach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek. Wejściówki na mecze Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 można nabywać już od 10 zł.
Dodaj swój komentarz

Wywiad

ilustracja

Gra każdy, wygrywają najlepsi

Rozmowa z Krzysztofem Kołodziejczykiem, wiceprezesem Polskiego Związku Skata i prezesem okręgu tyskiego

więcej

Stare fotografie

ilustracja

Mąż wyrusza na wojnę

Maria Piekorz (1879-1951), szanowana akuszerka bojszowska z pierwszym mężem Grelą, który jako marynarz poległ na I wojnie światowej.

więcej

Echo historii

ilustracja

1945 na Śląsku

Zbrodnia, która zaczęła się 27 stycznia

więcej

W naszej kuchni

ilustracja

Pieprzne tematy

Stoi na stole w specjalnym, dedykowanym przyprawniku - zawsze na straży, zawsze pod ręką. Tak się do niego przyzwyczailiśmy, że przy gotowaniu nawet nie wymieniamy go jako składnika – przecież to jasne jak słońce, że do każdego mięsa, zupy, pierogów, czy choćby jajecznicy koniecznie trzeba dodać pieprz i sól. Chociaż... od tego drugiego staramy się odchodzić, nie przesalać, bo to niezdrowe. A pieprz? Zmieniają się mody na diety i alergie, ale to jedno póki co zostaje niezmienione: pieprzą weganie, wegetarianie, bezglutenowcy i mięsożercy. Bo przepieprzenie grozi co najwyżej kichaniem, więc... czemu nie?

więcej

Reportaż

ilustracja

Do Ziemi Świętej z orkiestrą symfoniczną z Bergisch Gladbach

Izrael • Projekt „Razem” niemieckich i izraelskich muzyków

więcej

Naszym tropem

ilustracja

Kolejowe obiecanki - cacanki

Od kilku lat PKP opowiadała nam, jak to będzie rewitalizować zlikwidowane przed laty połączenia kolejowe. Na przykład z Orzesza przez Tychy do Bierunia i Oświęcimia. Teraz okazuje się, że obiecanki cacanki a głupiemu radość.

więcej

Partnerzy