Sondaż publiczny

W Dzień Matki:

Aktualności

Ponad 50 tysięcy biletów w dobę!

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019

ilustracja
 Podekscytowanie rośnie, 53 734 biletów zamówionych w ciągu 24 godzin 24 godziny po rozpoczęciu fazy przedsprzedaży Visa na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019, już 53 734 biletów zostało zamówionych na stronie FIFA.com/tickets/U20WC, która jest jedyną platformą dla kibiców do nabywania wejściówek. Poza meczem otwarcia i dwoma pozostałymi meczami grupowymi Polaków, najpopularniejsze wśród zamawiających były finał w Łodzi i półfinał rozgrywany 11 czerwca w Lublinie - w tym momencie nie ma już biletów na te spotkania. Pomimo wielkiego zainteresowania i w niektórych przypadkach długiego oczekiwania, aby wejść na stronę, FIFA zachęca wszystkich kibiców do odwiedzania FIFA.com/tickets/U20WC i sprawdzania dostępności biletów na poszczególne mecze. Faza przedsprzedaży Visa zakończy się 5 marca o 12:00 (CET). Natomiast od 7 marca, od 13:00 (CET), kibice będą mieli możliwość aplikowania o bilety na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”. Ten etap potrwa do ostatniego dnia turnieju, czyli do 15 czerwca. Fani będą mieli możliwość “wydruku w domu”, co oznacza, że każdy kto udanie zamówił bilety na stronie FIFA.com/tickets/U20WC otrzyma wejściówki drogą elektroniczną i będzie mógł je wydrukować w formacie A4. Każdy bilet będzie miał specjalny kod, który będzie sprawdzany i zatwierdzany przy wejściu na stadion. Na obiektach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek. Wejściówki na mecze Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 można nabywać już od 10 zł.
Dodaj swój komentarz

Wywiad

ilustracja

Niech żyje teatr

Z Dorotą Pociask-Frącek, dyrektorem Teatru Małego w Tychach rozmawia Dariusz Dyrda.

więcej

Stare fotografie

ilustracja

Mąż wyrusza na wojnę

Maria Piekorz (1879-1951), szanowana akuszerka bojszowska z pierwszym mężem Grelą, który jako marynarz poległ na I wojnie światowej.

więcej

Echo historii

ilustracja

Bardzo zacięte bitwy

Na Górnym Śląsku II wojna światowa  trwała do 8 maja!

więcej

W naszej kuchni

ilustracja

Rzodkiewka – królowa nowalijek

W końcu na poważnie zaświeciło słońce. I to nie jest już pogodowy kaprys, anomalia na kilka dni i powrót na stare, jesienno - zimowe śmieci. Przyroda wystartowała i teraz już nie ma wątpliwości – nic jej nie zatrzyma przez następne pół roku, nawet te chwilowe „zera” w nocy. Poza tym, że wszędzie robi się malowniczo zielono i słonecznie, dzień jest długi, to wchodzimy znowu w dobry czas dla sezonowego jedzenia.
I świetnie, o to przecież chodzi – żeby jeść to, co chwilowo rośnie dookoła, naturalnie. Długo na nią czekałam i jak tylko zaczęła się pojawiać musiałam poszperać i dowiedzieć się co w niej drzemie. Według mnie to najsmaczniejszy symbol wiosny – rzodkiewka!

więcej

Reportaż

ilustracja

Do Ziemi Świętej z orkiestrą symfoniczną z Bergisch Gladbach

Izrael • Projekt „Razem” niemieckich i izraelskich muzyków

więcej

Naszym tropem

ilustracja

Nadchodzi czas inwazji kleszcza, komary też już latają

Na zewnątrz coraz cieplej wiec kleszczy i komarów będzie coraz więcej. Mylnie uważa się, że atak kleszcza grozi nam tylko w lecie. Tychy już przygotowują się do oprysków przeciw nim, Katowice z nich zrezygnowały. Kto ma rację?

więcej

Partnerzy