Nie siedź w domu

Sondaż publiczny

Czy w tym roku przyłączysz się do którejś z przedświątecznych akcji pomocy potrzebującym?

Aktualności

Docenieni za kampanie informacyjno-promocyjne

Tychy • UM i Master

ilustracja

Urząd Miasta Tychy otrzymał główną nagrodę w kategorii "Najlepsza kreatywna kampania promocyjna" za kampanię UEFA Euro U21 Tychy, natomiast firma MASTER-Odpady i Energia Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie w kategorii "Najefektywniejsza kampania informacyjno-promocyjna spółki samorządowej i instytucji miejskiej" w konkursie Kryształy PR-u.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas uroczystej gali XIV Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej organizowanej w dniach 27-29.09.2017r. w Krakowie.
    MASTER-Odpady i Energia Sp. z o.o. zaprezentowało 4 kampanie promocyjno-informacyjne realizowane w ostatnich dwóch latach na terenie okolicznych gmin, a mianowicie: "Segregacja popiołu", "NIE dla spalanych odpadów", "Segregacja baterii", "Ecoharmonogram - aplikacja mobilna na telefon".

Dodaj swój komentarz

Wywiad

ilustracja

Irena Kurowska: - Należy szanować ludzi i siebie

Bohaterka filmu pt. „Ewangelicy”

więcej

Stare fotografie

ilustracja

Mąż wyrusza na wojnę

Maria Piekorz (1879-1951), szanowana akuszerka bojszowska z pierwszym mężem Grelą, który jako marynarz poległ na I wojnie światowej.

więcej

Pisaliśmy przed laty

ilustracja

Siedem lat z „Echem”

Zacznę od pewnej refleksji. To była szczęśliwa siódemka. Moje siedem lat pracy w redakcji „Echa” - czas zdobywania szlifów dziennikarskich i nieustających emocji. Dlatego zaproszenie redaktora naczelnego do napisania wspomnień przyjęłam ze wzruszeniem, ale też z niepokojem, czy potrafię odtworzyć z przeszłości coś istotnego...

więcej

Reportaż

ilustracja

W krainie bunkrów, mercedesów i osłów!

Tychy/Albania • Podróże kształcą

Albania przez dziesiątki lat niezwykle skutecznie izolowała się od świata. Od 2014 roku posiada status państwa - kandydata oficjalnie ubiegającego się o wejście do Unii Europejskiej. W 2015 roku odwiedziło Albanię ponad 3, 5 mln ciekawskich turystów. Od 2 lat także polscy turyści coraz częściej wybierają ten kraj, jako miejsce wypoczynku.

więcej

Naszym tropem

ilustracja

Przeznaczona na deweloperkę?

Co dalej z budynkiem po SP 21?

Zamknięta od trzech lat szkoła przy ulicy Młodzieżowej 7 w Tychach wciąż stoi bezczynnie. Choć w budynku tkwi ogromny potencjał, nikt dotąd nie podjął jakichkolwiek kroków, by go wykorzystać.

więcej

Interwencje

ilustracja

Poniewierka na stare lata

Tychy • Eksmisja do baraków na ul. Świerkowej

więcej

Partnerzy